O nas

Szanowna Klientko, Szanowny Kliencie!

Jestem psychologiem, trenerem i coachem, absolwentem SWPS
(Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej) w Warszawie.

SWPS została uznana w rankingach Polityki za najlepszą w Polsce uczelnię psychologii. Program nauczania gwarantuje najwyższy poziom znajomości psychologii. Wyobraź sobie jak chodzę na wykłady, ćwiczenia, biorę udział w treningach,  prowadzonych na najwyższym światowym poziomie! Usłysz głos znakomitych profesorów, który wpadał do mojego ucha w toku studiów. Skorzystaj z mojej wiedzy. Miej komfort polegania na osobie wykształconej na najlepszym europejskim poziomie.

Ukończyłem studia MBA organizowane wspólnie przez Uniwersytet Łódzki i Moulin 3 w Lyonie.

Uzyskałem dyplom magistra zarządzania oraz  dyplom D.E.S.S. Certificat d’Aptitude à l’Administration des Entreprises.  Zarządzanie i produktywność, zarabianie pieniędzy, oszczędzanie środków, stają sie rzeczywiste dzięki czynoościom człowieka!  Skorzystaj proszę z mojej wiedzy i praktyki menadżerskiej. Nadajmy Twoim czynnościom siłę i wdzięk! Jestem doświadczonym praktykiem – ponad 10 lat kierowania w miedzynarodowych organizacjach biznesowych. Moje doświadczenie psychologiczne, i doświadczenie coacha nie jest oderwane od realnego życia gospodarczego. Spodziewasz się praktycznych rozwiązań? U mnie je znajdziesz!

Zacząłem od studiów filozofii w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Jestem magistrem filozofii. Coraz więcej docenia się w biznesie znalezienie trwałej podstawy w wartościach, kulturze. Docenia się oparcie usługi psychologicznej o szerokie spojrzenie na różnorodny, barwny świat poglądów na życie człowieka. Chcesz by zajął się Tobą, ktoś kto skończył dwutygodniowy kurs, czy może potrzebujesz osoby, która odbyła staranne, gruntowne i wszechstronne studia? Jasne, że potrzebujesz tego drugiego, potrzebujesz moich usług!

Serdecznie zapraszam do skorzystania z treningów, coachingu, konsultacji.  Zadzwoń do mnie lub napisz!

Comments are closed.

  • Stay Connected