Treningi

TRENINGI

Nasze treningi prowadzimy w małych grupach lub indywidualnie dla jednej osoby. Każdy trening odnosi do realnych problemów  osób szkolonych. W przypadku treningów indywidualnych na bazie programu np. Treningu Zarządzania Projektem jest prowadzony coaching  uczestnika.

Więcej o COACHING’u »

Wybierz program lub wyraź swoją szczególną potrzebę!

Jeśli potrzebujesz czegoś specjalnego, zadzwoń lub napisz tu, bez żadnych zobowiązań z Twojej strony!

Zadzwoń +48 660 786 740 lub napisz furgalski@furgalski.com

Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę – otrzymasz dokładnie to, czego potrzebujesz!

Zarządzanie dla Brygadzistów

Warsztat dla brygadzistów, liderów i mistrzów: Zarządzanie dla zwiększenia produktywności

W rękach brygadzisty, lidera, mistrza spoczywa odpowiedzialność za efektywność nadzorowanych pracowników, za produktywność całej organizacji!

Straty  powstają w miejscu wykonywania pracy, zmniejszają produktywność całego przedsiębiorstwa. Badania wykazują, że straty najczęściej wynikają z nieumiejętności zarządzających. Brygadziści, mistrzowie liderzy, zwykle osoby z inicjatywą i talentem, równie często po prostu nie posiadają wiedzy i umiejętności zarządzania!

Więcej: Zarządzanie dla Brygadzistów

Zarządzanie dla Kierowników

Warsztat dla kierowników średniego szczebla: Zarządzanie dla zwiększenia produktywności

Kierownik odpowiada za efektywność nadzorowanych pracowników, co za tym idzie, za produktywność całej organizacji!

Straty  powstają w miejscu wykonywania pracy, zmniejszają produktywność całego przedsiębiorstwa. Badania wykazują, że straty najczęściej wynikają z nieumiejętności zarządzających. Kierownicy, to zwykle osoby z wykształceniem, inicjatywą i talentem, jednakże wiedza często oparta o wielowątkowe studia i nosząca piętno interdyscyplinarności, nie zbiega się w  umiejętność zarządzania!

Więcej: Zarządzanie dla Kierowników

Zarządzanie dla Top-managementu

Warsztat dla kierowników/dyrektorów wyższego szczebla: Zarządzanie dla zwiększenia produktywności

Kierownik/Dyrektor wyższego szczebla uruchamia swoimi decyzjami działania podległego personelu. Zwykle nie angażuje się bezpośrednio w nadzór nad operacyjnym funkcjonowaniem organizacji. Bywa dość często, że staje się niejako odcięty od procesów, które sam uruchomił, a mimo to odpowiada za efektywność  pracowników, co za tym idzie, za produktywność całej organizacji!

Więcej: Zarządzanie dla Top-managementu

Zarządzanie Projektem

Zarządzanie projektem – czyli wyprzedź wyobraźnią przyszłość

Jak w każdej dziedzinie, w której człowiek stara się postępować rozumnie, tak i w zarządzaniu projektem, utworzenie celu, zdanie sobie sprawy jaki jest cel (głównie: zakres, koszty, czas) co chcemy osiągnąć, co nas zadowala (a zatem także, co jest niezadowalające!) ma znaczenie decydujące. Zarządzanie projektem jest sztuką realizacji czegoś jednorazowego/nowego z udziałem innych osób, poprzez wpływanie na ich działania, to sztuka osiągania założonych parametrów, która optymalizuje użycie zasobów, dla osiągnięcia pożądanych rezultatów.

Więcej: Zarządzanie Projektem

Zarządzanie Zmianą

Zarządzanie zmianą – w poszukiwaniu porządku

Zarządzanie zmianą jest sztuką realizacji czegoś nowego, umiejętnością zastąpienia dotychczasowego funkcjonowania osób w organizacji, innym  nowym sposobem postępowania. Zarządzanie zmianą to wpływanie na działania włączonych w zmianę osób, tak, by porzuciły istniejące formy i wdrożyły się do pracy w nowym kształcie .Jak w każdej dziedzinie, w której człowiek stara się postępować rozumnie, tak i w zarządzaniu zmianą, utworzenie celu, zdanie sobie sprawy jaki jest cel, co chcemy osiagnąć zmieniając dotychczasowe status quo, co nas zadowala (a zatem także co jest niezadowalające!) ma znaczenie decydujące.

Więcej: Zarządzanie Zmianą

Tworzenie w biznesie – wartość dodana z głowy

Tworzenie w biznesie – wartość dodana z głowy

Niekonwencjonalne rozwiązania problemów? Niestandardowe pomysły zwiększające siłę organizacji? Namacalne korzyści z nieuchwytnych procesów mózgowych? Jednym skokiem pokonać barierę, która blokuje choć faktycznie nie istnieje? Sięgnąć do innych zasobów drzemiących w psychice? Obudzić śpiącą siłę wyobraźni? Efektywniej i lżej? Ależ tak, dlaczego nie? Inaczej i z większą wartością dodaną? Koniecznie tak! To zastosowania psychologii twórczości w biznesie.

Więcej: Tworzenie w biznesie – wartość dodana z głowy

Negocjacje

Otia post negotia – czyli negocjacje, to nie rozrywka

Jak w każdej dziedzinie, w której człowiek stara się postępować rozumnie, tak i w negocjacjach, utworzenie celu, zdanie sobie sprawy jaki jest cel, co chcemy osiągnąć, co nas zadowala ( a zatem także co jest niezadowalające!) ma znaczenie decydujące. Negocjacje to sztuka osiągania założonego celu, która z jednej strony nie unika konfrontacji, lecz z drugiej strony nie doprowadza do agresji i zniszczenia.

Więcej: Negocjacje

Comments are closed.

  • Stay Connected